На забезпечення часткової мобілізації на території області у 2015 році депутати облради виділили більше 30 тисяч гривень

Депутати Запорізької обласної ради затвердили рішення «Про обласну цільову програму «Забезпечення часткової мобілізації на території області у 2015 році».
Рішення обласної ради викликано необхідністю фінансування заходів щодо забезпечення мобілізації на території області, а саме: фінансування перевезення військовозобов’язаних від обласного збірного пункту до залізничної станції Запоріжжя-1 для відправлення їх у військові частини, виготовлення друкарської продукції, закупівлю канцелярського приладдя.
Для перевезення мобілізованих по м. Запоріжжя за маршрутом: Обласний збірний пункт (вул. Музикальна 2) - залізничний вокзал Запоріжжя – 1 відповідно до договорів залучаються автобуси транспортних підприємств міста.
Потреба в грошових коштах для забезпечення перевезення військовозобов’язаних з обласного збірного пункту до залізничного вокзалу «Запоріжжя-1» (або до військових частин, розташованих безпосередньо у місті Запоріжжя) за розрахунками 2014 року становить 20,640 тис. грн., виготовлення друкарської продукції 5 тис. грн., витрати на канцелярське приладдя - 4,5 тис. грн.
Без зайвого обговорення, депутати облради більшістю голосів виділили на Програму із забезпечення часткової мобілізації на території області у 2015 році 30 тисяч 140 грн.
Контролювати, як виконується дане рішення, будуть перший заступник голови Запорізької обласної ради і депутати постійної комісії обласної ради з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини.
Крім того, депутати своїм рішенням рекомендували виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення та районним державним адміністраціям розробити відповідні програми та внести їх на затвердження відповідним радам в установленому порядку.
Голова Запорізької облради Віктор Межейко зазначив, що обласна влада й надалі допомагатиме військовим виконувати їхню складну і дуже важливу місію з оборони України і Запорізького краю.

Дата публікації: 
17.01.2015