На WorldSkills Ukraine Єгор Семенков виступив за створення нових робочих місць і підвищення престижу робочих спеціальностей (ФОТО + ВІДЕО)

100 кращих молодих представників робочих професій – помічник машиніста тепловозу, зварювальник, електромонтер, слюсар-ремонтник, машиніст крану, токар, вогнетривник, кулінар та кондитер та інші – змагались впродовж 24-26 жовтня в професійній майстерності. А близько 800 учнів старших класів запорізьких шкіл мали можливість ознайомитись з робочими спеціальностями і навіть доторкнутися до професії власноруч.
Таку можливість запорізькій молоді надала всесвітньо відома організація WorldSkills, яка вже близько 70 років працює у 60 країнах світу. В Запоріжжі такий захід проведено вперше. Нагоду поспілкуватись з учасниками конкурсу WorldSkills Ukraine і подякувати його організаторам використав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. 
 
- Чомусь спеціалісти робітничих спеціальностей у нас не сприймаються, як елітна професія. Однак в Європі зарплати робітників є вельми конкурентоспроможними. Тому такий конкурс мотивує школярів і студентів, тих, хто навчається в професійно-технічних училищах отримувати нові навички, ставати ще більш затребуваними на ринку праці. Для нашої області необхідно, щоб молодь залишалась на рідній землі, працювала на наших підприємствах, - зазначив Єгор Семенков.
 
Він подякував за привернення уваги до Запорізького регіону – як регіону з потужною металургією, машинобудуванням і енергетикою – ініціаторам і організаторам регіонального відбору національного конкурсу WorldSkills Ukraine – Міністерству освіти України, Федерації роботодавців та компанії «МЕТІНВЕСТ». Єгор Семенков закликав всіх меценатів та інвесторів проводити подібні конкурси і сприяти створенню нових робочих місць для жителів Запорізької області і України.   
 
Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков вручив нагороди переможцям регіонального відбору WorldSkills Ukraine в трьох номінаціях: «Електромонтажні роботи», «Токарні роботи» і «Слюсарні роботи».  
 
Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 
 
Дата публікації: 
29.10.2019