На розвиток спортивної інфраструктури області депутати цього року виділили більше 100 млн. грн.

Напередодні Дня фізкультури і спорту, який відзначається в Україні 14 вересня, на площі перед будівлею Запорізької обласної ради пройшла руханка за участі держслужбовців і працівників виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

Як підкреслив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, нинішній склад депутатського корпусу є надзвичайно спортивним. Адже серед керівництва і депутатів облради – активні прихильники футболу, баскетболу, силових видів спорту, бойових мистецтв, плавання.

- Депутатський корпус обласної ради завжди дослухається до потреб жителів територій. Тому завжди намагаємось виділяти кошти на будівництво нових спортивних майданчиків, ремонти і реконструкцію наявної спортивної інфраструктури. Крім того, Запорізька облрада є власником десятків комунальних закладів спортивного напрямку, у розвиток яких ми також інвестуємо кошти, - зазначив Григорій Самардак.

Так, за інформацією управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради, всього на програмні заходи для галузі молоді і спорту цього року передбачено 17,7 млн. грн. (станом на 01.08.2019 освоєно 7,2 млн. грн.).

В тому числі, на цільову програму розвитку фізичної культури і спорту у Запорізькій області  на 2017-2021 роки рішенням Запорізької обласної ради в 2019 році заплановано 12,4 млн. грн. (освоєно станом на 01.08.2019 – 5,8 млн. грн.)

На утримання закладів галузі молоді, фізичної культури та спорту в 2019 році передбачено 88,4 млн. грн.. (станом на 01.08.2019 освоєно 44,8 млн. грн.). Таким чином, на програмні заходи і утримання комунальних закладів спортивного профілю передбачено більше 100 млн. грн.. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.09.2019