Музичне училище вітає жителів області творчим подарунком

Колектив комунального закладу «Запорізьке музичне училище ім. П.І.Майбороди» Запорізької обласної ради​ завжди на вістрі часу і є активним учасником творчого життя Запорізького краю. Музиканти – викладачі й студенти училища – долучилися до  відзначення  80-річного ювілею області й підготували  мистецький подарунок за кошти, виділені закладу з обласного бюджету задля проведення гастрольної діяльності.

- Мистецький подарунок цей полягає в тому, що ми підготували безкоштовні концертні програми. І не для безпосередньо запоріжців, а для жителів територій області, які, м’яко кажучи, не розбалувані концертами. Плюс від таких заходів і для музикантів, адже для них це – неоціненна практика, - розповідає директор музучилища, Заслужений працівник культури України Сергій Пелюк. – Так, гастрольні тури здійснив наш камерний оркестр під керівництвом відомого музиканта і диригента  Ігоря Горського. Солістами виступили лауреати багатьох престижних конкурсів Віталій Амерханов і Максим Плахотя, а також інші відомі музиканти й вокалісти. Також порадували публіку учасники духового оркестру, які, до речі, днями вибороли перше місце у конкурсі «Таврійські сурми».

Як повідомив директор музучилища, запоріжці, розробляючи гастрольний графік, керувалися метою – подарувати свято жителям найвіддаленіших районів. Уже відвідали Терпіння, Вознесенівку, Новогородковку і Токмак.

- Нас по-справжньому подивував Токмак, де у залі зібралося більш як півтисячі глядачів! – згадує Сергій Пелюк. – Це ще раз доводить той факт, що люди із глибинки не менше потребують поринати у мистецтво, долучатися до прекрасного. І тому ми впевнено націлені на продовження таких мистецьких акцій.

Камерний оркестр – це маленький симфонічний оркестр, переконаний керівник. І для районів виступ такого колективу на їхніх сценах є справжнім святом музики. Програми ж концертів виконавці вирішили «не перевантажувати» - виконували класичні й українські музичні твори, розраховані на широку аудиторію.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.05.2019