Мешканці області провели в останню путь очільника Запорізької районної ради Анатолія Шевчишина

Проститися з другом, колегою й розділити біль втрати з близькими та рідними Анатолія Миколайовича до обласної філармонії прийшли товариші по депутатському корпусу Запорізького району, керівники та депутати обласної  ради, керівництво обласної державної адміністрації, міста Запоріжжя та Запорізького району, мешканці області.  

20 років Анатолій Шевчишин присвятив службі в армії, пішовши в запас у званні полковника, пройшов Афганістан, має нагороди за військову службу. Здобувши освіту фінансиста, працював у податковій інспекції, головним бухгалтером заводу Дніпроспецсталь, обирався депутатом Запорізької обласної ради. З 2015 року очолював Запорізьку районну раду Запорізької області. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Запорізького району Запорізької області  був нагороджений орденом  «За заслуги перед Запорізьким краєм»  III ступеня.

Як відзначив у прощальній промові голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, Анатолій Шевчишин був порядною людиною, справжнім життєлюбом та оптимістом, надійним товаришем та талановитим керівником.

- Громада понесла непоправну в трату. Я знав Анатолія Миколайовича   багато років як порядну людину, колегу та друга, готового  завжди прийти на допомогу й підставити дружнє плече у складній ситуації. Він   був щирою та відкритою людиною і назавжди залишиться таким у наших серцях.  Внесок його у розвиток Запорізького краю визнаний не лише чисельними нагородами, а багатьма добрими справами, які Анатолій Миколайович завжди робив з щирим серцем і любов’ю до рідного краю. Світла пам’ять, - з сумом  сказав Григорій Самардак.

Присутні згадували добру вдачу Анатолія Миколайовича, його оптимізм та вміння радіти життю, якими він надихав ближніх. Говорили про його заслуги на посаді голови районної ради, ініціативи щодо реформи місцевого самоврядування, розвитку району, які обов’язково мають бути продовжені його однодумцями.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
09.07.2019