Лютий знову об’єднав у Запоріжжі українських зірок волейболу на "Кубку Водолія»

XIX Всеукраїнський турнір з волейболу серед ветеранів  «Кубок Водолія» на два дні зібрав у спортивному комплексі Запорізького національного університету відомих спортсменів та прихильників волейболу.

Цьогоріч у турнірі беруть участь 21 команда з 15 міст України та Білорусі. Кубок розіграють чоловічі команди в номінації «45+,60+» та жіночі команди в номінації «40+,45+». Серед учасників майстри спорту, призери Чемпіонату Світу і Європи, володарі Кубку України, призери і переможці Всесвітніх ігор ветеранів спорту.

Організатором турніру традиційно виступає регіональне відділення Асоціації міст України та президент Асоціації ветеранів волейболу України Ігор Бірюков. Вітаючи спортсменів на відкритті турніру, керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко від імені обласної ради подякував Ігоря Олексійовича за важливу ініціативу й багаторічну підтримку спорту в Запорізькій області.

-Завдяки «Кубку Водолія» на декілька днів Запоріжжя вчергове стане волейбольною столицею України.  Цим ми привертаємо увагу і до нашої області, і до спорту й до здорового способу життя. Дякую командам, які знайшли можливість і приїхали на змагання, організаторам та спонсорам. Хочу побажати спортсменам наснаги, щоб вони подарували прихильникам волейболу незабутні емоції та радість перемог, - сказав Володимир Подорожко.

Третього  лютого свій день народження відзначив ініціатор турніру, виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст України  Ігор  Бірюков. Користуючись нагодою, Володимир Подорожко привітав іменинника й побажав йому довгих років життя й міцного здоров’я, зауваживши зусилля Ігоря Олексійовича в  розвитку спортивного руху Запорізької області. Вітання із днем народження отримала також Оксана  Мірошниченко, яка грає за команду СК «Запоріжжя».

Активістів ветеранського руху з нагоди відкриття XIX Всеукраїнського  турніру з волейболу серед ветеранів на «Кубок «Водолія» відзначили нагородами й грамотами Асоціації ветеранів волейболу України.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
07.02.2020