Коштом обласного бюджету реалізуються мікрогранти ОСББ, розташованих на депресивних територіях Запорізької області

Третій рік поспіль у нашій області за рахунок обласного бюджету фінансуються мікрогранти на заходи з енергозбереження будинків ОСББ, розташованих на депресивних територіях Запорізької області. Зокрема, такий формат допомоги є істотною підтримкою для мешканців Токмацького району.

Так, на черговому засіданні конкурсної комісії з проведення конкурсів з отримання мікрогрантів на реконструкцію, капітальний ремонт існуючих електричних систем і обладнання,  на реконструкцію, капітальний ремонт покрівель та на проведення заходів з енергозбереження будинків ОСББ, розташованих на депресивних територіях Запорізької області,  у 2018-2020 роках голови правлінь ОСББ або уповноважені співвласниками особи міста Токмака презентували свої проектні пропозиції.

Загалом члени журі, серед яких – фахівці департаменту житлово-комунального господарства та будівництва і депутат Запорізької обласної ради Олег Суржан  цього разу розглянули чотирнадцять проектних пропозицій на отримання мікрогранту. Серед заходів передбачені капітальні ремонти житлових будинків, внутрішньобудинкових електричних мереж, реконструкція покрівель житлових будинків, заміна вікон та дверей в місцях загального користування.

Варто зазначити, що на час засідання конкурсної комісії виділено 600 000 тис. грн. на мікрогранти на проведення заходів з енергозбереження будинків ОСББ. Стільки ж – на мікрогранти на реконструкцію, капітальний ремонт існуючих електричних систем і обладнання. І 800 000 тис. грн. виділено на мікрогранти на реконструкцію, капітальний ремонт покрівель будинків ОСББ.

Члени комісії, здійснивши оцінку пропозицій, визначили переможців конкурсу.

Так, переможцями конкурсу з отримання мікрогрантів на реконструкцію, капітальний ремонт існуючих електричних систем і обладнання будинків ОСББ, розташованих на депресивних територіях Запорізької області, у 2018-2020 роках визначені: «Сонячний 29», «Меркурій-50», «Ювілейний-41», «Ковальський 52», «Берізка 14 та «Господар 5А».

Переможці конкурсу з отримання мікрогрантів на реконструкцію, капітальний ремонт покрівель – «Лідер - Революційна 49», «Буревісник-31», «Мрія-85» та «Фортуна 50».

А переможцями конкурсу з отримання мікрогрантів на проведення заходів з енергозбереження визначені «Щасливий дім-34», «Зарічний-2016», «Моноліт 7.50» та «Калина 25».

 

Дата публікації: 
04.07.2018