Комунальні навчальні заклади Запорізької області готуються до початку нового навчального року

Напередодні перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков перевірив ступінь готовності комунального закладу «Новомиколаївський навчально-реабілітаційний центр «Паросток» імені В.А.Польського» Запорізької обласної ради до навчального періоду 2019-2020 р.р. Тут, як і в багатьох комунальних закладах освіти, триває ремонтна кампанія.

За словами директора закладу Лариси Ракович, «Паросток» сьогодні є другим домом для 231 дитини з усієї області. В основному, це діти з тяжким порушенням мовлення, дизартрією, алалією, ринолалією, заїкуватістю та супутніми захворюваннями. За допомоги коштів обласної ради та європейських партнерів тут створені всі умови для навчання, корекції вад, відпочинку і розвитку дітей.

Високо оцінивши обладнання класів і ресурсних кімнат комп’ютерами, мультимедійними дошками, м’яким інвентарем, перший заступник голови Запорізької обласної ради приділив увагу стану водопровідної системи і котельної.

- Справа 87-ми фахівців «Паростку», які спеціалізуються на корекції мовлення особливих дітей, - займатися їхнім розвитком. Аби діти в майбутньому могли продовжити навчання в загальноосвітніх школах, коледжах і вишах, а згодом – обрати професію до душі. Задача обласної ради, як власника закладу, - створити умови для комфортного навчання. Зокрема, підвищити енергоефективність існуючої котельної і визначитись із долею газової котельні, яку не вводять в експлуатацію вже більше 10 років, - зазначив Єгор Семенков.

Для уточнення обсягів фінансування закладу і графіку робіт на об’єктах інфраструктури перший заступник голови Запорізької обласної ради призначив додаткову робочу нараду із економістами та інженерами.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради  

 

Дата публікації: 
09.07.2019