InCo Forum – 2019 презентує Запорізьку область на міжнародному рівні як регіон невичерпних можливостей (ФОТО + ВІДЕО)

На три дні виставковий центр «Козак Палац» в Запоріжжі перетворився на майданчик для висвітлення шляхів інноваційного розвитку Запорізької області, її підприємств та об’єднаних територіальних громад. Сьогодні офіційно відкрито Міжнародний форум інновацій та кооперації InCo Forum, який вже вчетверте збирає управлінську та промислову еліту країни та світу. 

Своє стратегічне бачення розвитку області під час відкриття Форуму висловив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков:

- Цей форум – можливість презентувати себе, ті досягнення, які є в економіці Запорізької області. А у нас є все, щоб стабільно і впевнено розвиватись. Це – металургія («Запоріжсталь», «Запоріжкокс», «Запоріжвогнетрив», ЗЗРК), машинобудування («Мотор Січ», «Запоріжтрансформатор», «Запоріжкран»). В нас є майже всі види електроенергії – і атомна, і зелена, і гідроенергетика, і теплова енергія. Розвивається туризм. Я завжди буду говорить про Хортицю, про Кам’яні Могили, про Приазовське узбережжя, як про потужний потенціал для економічного зростання області. У нас мускулясте сільське господарство. До того ж, Запоріжжя стає центром IT-індустрії, - сказав Єгор Семенков і наголосив на необхідності розвитку малого та середнього бізнесу в Запорізькій області.

В рамках роботи Форуму перший заступник голови Запорізької обласної ради і депутати Запорізької обласної ради ознайомились із підприємствами, які презентували свою продукцію і свої технології на стендах. Особливої уваги вони приділили унікальним енергозберігаючим інноваціям, виробництву нових матеріалів, проектам розвитку об’єднаних територіальних громад області та сувенірній продукції, завдяки якій туристи з інших міст і інших країн закарбовують в пам’яті згадки про Запорізький край.

Сьогодні учасники InCo Forum – 2019 мають змогу відвідати три одночасні панельні дискусії: «Інновації в промисловості: від ідеї до впровадження», «Смарт-технології в управлінні підприємствами та територіями» та  «Розвиток IT – майбутнє розвитку держави».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
17.10.2019