Григорій Самардак привітав жителів сіл Долинської сільської ради з річницею створення громади

Минулої суботи жителі Долинської сільської ради відзначили третю річницю створення  Долинської об’єднаної територіальної громади. На свято із привітаннями завітали голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, депутат Запорізької обласної ради Роман Кузьменко та інші.

- Чудові люди роблять добру справу – разом створюють добробут і комфорт рідного села. Бажаю всім розвитку, щастя й добробуту в кожну оселю,  майбутнього розвитку рідній громаді. Успіх однієї громади – успіх всієї області. Дякуємо за гарний суботній день, - зазначив голова обласної ради Григорій Самардак на дні громади в с.Розумівка.

Святковий настрій жителям громади розмаїттям жанрових пісень та музики створював звідний військовий оркестр Запорізького гарнізону, вразили глядачів своїми виступами кінні театри «Панська хата» та «Деймос». Для жителів та гостей громади силами місцевих аматорів сцени та запрошених артистів організували концерт «Я люблю тебе, мій рідний краю», а для наймолодших учасників свята -  розваги та атракціони.       

Величезний  інтерес у присутніх викликала виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Талант від Бога, вміння від душі» майстрині села Долинського Ії Швидкої (вишивка), Надії Мороз (випічка), майстринь села Розумівка Світлани Назаренко (ляльки-мотанки), Людмили Остапенко (вишивка), Валентини Філоненко (вишивка та плетення лози). Також в с. Долинському був проведений майстер-клас з виготовлення квітів на льодяниках від Світлани Олександрівни Яковчук, в с. Розумівка майстер-клас провела учениця 10 класу Настя Мосейко, яка також навчала виготовляти квіти.

Освітні заклади Долинської громади  порадували розмаїттям смаколиків, приготованих  власними руками. По  закінченню урочистого концерту жителі громади мали можливість скуштувати смачну кашу з польової кухні. Велике святкування  в Долинській громаді закінчилось запальним вечором відпочинку та дискотекою.   

Для довідки: Долинська об'єднана територіальна громада була утворена в серпні 2016 року внаслідок об'єднання двох сільських рад: Долинської та Розумівської. До ОТГ ввійшли 9 населених пунктів: 7 - Долинської сільської ради і 2 - Розумівської сільської ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.09.2019