Григорій Самардак привітав з ювілеєм підприємства працівників Запорізького заводу феросплавів

Урочистості з нагоди 85-річчя з дня заснування ЗФЗ відбулися в концертному залі обласної філармонії. Колектив підприємства приймав привітання від керівництва області та міста, представників металургійних підприємств Запорізької області, депутатів Верховної ради та інших почесних гостей свята.

Першу виробничу піч на Запорізькому феросплавному заводі було запущено у 1933 році. Тож вітаючи заводчан зі святом, голова правління  АТ «ЗФЗ» Павло Кравченко подякував ветеранам підприємства, зазначивши, що вони любили свою роботу та вірили в успіх розпочатої справи, відновили потужності виробництва після Другої світової війни та заклали міцний фундамент для його подальшого розвитку.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підкреслив, що попри багаторічну історію, підприємство впевнено планує свою подальшу роботу, модернізує виробництво та розширює географію країн-експортерів.

- Сьогодні підприємство експортує продукцію в понад 60 країн світу і географія цього експорту різноманітна, а за сортаментом продукції, яку виготовляють на ЗФЗ, наше підприємство займає лідируючи позиції в світі, - підкреслив Григорій Самардак. – Як голова обласної ради, хочу подякувати працівникам заводу за плідну працю, за працьовитість і талант, за те, що розвиваючи підприємство, ви робите свій внесок до обласного бюджету, а отже – допомагаєте розвивати наш Запорізький край.

Голова облради також від імені всього депутатського корпусу висловив подяку працівникам Запорізького заводу феросплавів  та інших промислових підприємств за ту підтримку, яку область отримала у 2014-му році, за патріотизм і любов до рідного краю.

- З вашою підтримкою ми забезпечили стабільність і спокій в нашому регіоні і можемо говорити про подальший розвиток, тож хочу побажати кожному з вас впевненості у завтрашньому дні, віри у власні сили, злагоди та добробуту у родинах. А підприємству – нових промислових звершень, розвитку, високої якості виробництва та ще багато років успіху на користь нашої області та всієї України, - зазначив Григорій Самардак.

За сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємства та Запорізького краю голова облради вручив нагороди кращим працівникам заводу. 

Від колективу підприємства та з нагоди 85-річчя АТ «ЗФЗ», голова правління Павло Кравченко подарував голові Запорізької обласної ради Григорію Самардаку та іншим почесним гостям ювілейний подарунок – булаву, прикрашену різними  феросплавами, що їх виготовляють на підприємстві.

 

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.10.2018