Григорій Самардак привітав переможців конкурсу «Батько року»

З нагоди Дня батька, який відзначають кожну третю неділю вересня, вже третій рік поспіль в області проводиться конкурс «Батько року». Конкурс  відзначає взірцевих батьків, що досягли успіхів не лише у професії, а й у вихованні дітей.

Цього року для участі в конкурсі було подано 91 заявку, переможцями ж стали 45 чоловіків в різних категоріях: культура та мистецтво, промисловість, охорона здоров’я, органи місцевого самоврядування та державна служба, військова служба та багато інших.  Їх привітали голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та перший  заступник  голови обласної державної адміністрації Елла Слепян.

- Це дуже важливий конкурс тому, що він утверджує збереження сімейних цінностей. В українській родині саме батько завжди відігравав важливу роль. Перш за все, через те, що брав на себе відповідальність за свою родину й своїх дітей. На  мою думку,  запровадження Дня батька  – краща відповідь на питання стосовно Міжнародного жіночого дня й Дня матері. Добре, що ми вирівнюємо ситуацію й вирівнюємо ролі батька й матері у збереженні родини. Саме в родині формуються основні цінності всього суспільства, тож бажаю всім запорізьким сім’ям згоди й любові. А переможців вітаю з відзнаками, - сказав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. 

Серед переможців у номінації  «Батько-працівник органів місцевого самоврядування» -  Владислав Дорошенко, начальник відділу комп’ютеризації  управління із загальних питань та матеріально-технічного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради. Він виховує двох синів – 2010 та 2013 року народження й  переконаний, що бути батьком – особлива гордість та відповідальність.

- Я для своїх синів – дисципліна й підтримка одночасно. Намагаюсь якомога більше часу проводити із синами, бути для них добрим прикладом. Дуже хочу, аби вони були щасливими і знайшли себе у цьому житті, - поділився переможець конкурсу.

Є серед переможців і  багатодітні батьки, які виховують понад 5 дітей. Приміром, Олександр Третяк, переможець у номінації «Батько – працівник АПК» виховує 6 дітей, а Олег Свєтлов, переможець у номінації «Батько-волонтер» - 8 дітей.

Підбиваючи підсумки заходу, Григорій Самардак подякував учасникам конкурсу за важливу справу – збереження сімейних цінностей та побажав аби в наступному році учасників та номінантів стало більше.

Відділ комунікації Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
11.09.2019