Готуються зміни до обласного бюджету

Напередодні відбулась спільна нарада голови Запорізької обласної ради Віктора Межейко і першого заступника голови ЗОДА Григорія Самардака з питання опрацювання напрямків використання коштів (які передбачені рішенням обласної ради від 16.01.2015 №12 «Про обласний бюджет на 2015 рік» за рахунок бюджету розвитку) на капітальні видатки для установ та закладів соціальної сфери. У нараді взяли участь перший заступник голови ради Світлана Абдурахманова, начальник управління з питань спільної власності територіальних громад Євген Монько, голови постійних депутатських комісії, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники громадськості.
За результатами наради прийнято рішення рекомендувати обласній раді вжити заходів щодо опрацювання питань передачі нерухомого майна державної власності, яке використовується комунальним закладом "Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Захисник" Запорізької обласної ради на умовах оренди, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області; передачі нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя, яке використовується комунальним закладом "Запорізька обласна бібліотека для дітей "Юний читач" на умовах оренди, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області; передачі нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Запоріжжя, яке використовується комунальним закладом "Запорізька обласна бібліотека для юнацтва" Запорізької обласної ради на умовах оренди, до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.
Голова ради Віктор Межейко запропонував взяти до відома думку депутатів обласної ради щодо пріоритетного напрямку розподілу коштів в галузі медицини, передбачених на капітальні видатки в 2015 році, а саме: для комунальної установи “Територіальне медичне об'єднання “Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Запорізької обласної ради, комунальної установи "Спеціалізоване територіальне медичне об'єднання "Дитинство" ЗОР, комунальної установи "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР.
Також під час засідання були узгоджені зміни до переліку об’єктів, видатки яких проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку в 2015 році.
Обласній державній адміністрації рекомендовано, з урахуванням потреби для комунальних установ та закладів, передбачити необхідні кошти на реалізацію заходів з енергозбереження (на заміну вікон) в рамках Регіональної програми підвищення енергоефективності Запорізької області на 2010-2015 роки, і підготувати проект рішення обласної ради щодо внесення змін до обласного бюджету на 2015 рік із врахуванням всіх вказаних змін та внести його на розгляд наступної сесії обласної ради.

Дата публікації: 
27.01.2015