Голова Запорізької облради Григорій Самардак: «Обласна рада залишається осередком стабільності і вирішення нагальних питань розвитку»

Сьогодні депутати Запорізької облради, зібравшись на друге пленарне засідання двадцять дев’ятої чергової сесії Запорізької обласної ради, розглянули 7 питань, але позитивний результат є лише по одному проекту рішення.    

Так, були затверджені звіти депутатів Запорізької обласної ради сьомого скликання за 2018 рік перед виборцями.

Разом з тим, сьогоднішнє зібрання під керівництвом голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака дало змогу окреслити проблемні питання, які потребують втручання депутатського корпусу облради.

- Депутати завершили розгляд питань, які не були розглянуті на минулому пленарному засіданні, закривши двадцять дев’яту сесію обласної ради. Втім, найближчим часом, очевидно, буде скликано  позачергову сесію для розгляду низки нагальних питань, які вже сьогодні відзначають депутати у своїх зверненнях. Серед них - перерозподіл коштів в рамках обласної програми  «Депутатський фонд», є необхідність у прийнятті низки кадрових рішень. Головне, щоб у період міжвиборчих процесів в державі обласна рада залишалась осередком стабільності й вирішення нагальних питань, від яких залежить стабільний розвиток нашої області, - наголосив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, коментуючи результаті роботи сесії.

На початку пленарного засідання, за пропозицією голови Запорізької облради Григорія Самардака, присутні висловили співчуття рідним та близьким Ігоря Прозапаса та Вадима Забави - наших земляків та інших військовослужбовців, які трагічно загинули у зоні проведення ООС.

Також Григорій Самардак повідомив про звільнення голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля, який, в свою чергу, подякував підприємствам, волонтерам, громадським організаціям, які в складні часи допомагали підтримувати українських військових і не допускали провокацій на території регіону.  Крім того, очільник обласного парламенту привітав на посаді військового комісара Запорізького обласного комісаріату Владислава Хобота й подякував спецпризначенцям Управління Служби Безпеки України в Запорізькій області за професійні дії у попередженні терористичного акту в центрі Запоріжжя 7 червня цього року.

Наприкінці одного з найкоротших пленарних засідань голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак звернув увагу на те, що з 3 червня поточного року введено в дію нову редакцію Українського правопису, і  поросив депутатів при підготовці проєктів рішень та інших документів на розгляд ради керуватися новими правилами. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
12.06.2019