Голова обласної ради привітав понад 40 тисяч працівників галузі охорони здоров’я області

В Запорізькій області функціонують 158 закладів охорони здоров’я комунальної форми власності. В них працює майже 43 тисячі медичних працівників, які відзначатимуть своє професійне свято 16 червня. Урочистості з цієї нагоди відбулися напередодні в обласному театрі  ім.В.Г.Магара.

Лікарів та працівників галузі охорони здоров’я привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

- Професія лікаря вимагає від вас бути завжди на крок попереду в розвитку всієї  цивілізації, адже саме ви, лікарі, стоїте на сторожі здоров’я та довголіття людини. І я вважаю найвагомішими рішеннями обласної раді ті, які стосуються саме розвитку галузі охорони здоров’я. Від імені громади нашої області та депутатського корпусу вітаю вас із професійним святом та щиро зичу вам наснаги, підтримки, підвищення професійного рівня, а головне - миру й душевної рівноваги, -  сказав Григорій Самардак.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, впровадження нових методів лікування і профілактики захворювань, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, вітчизняної медичної освіти і науки та з нагоди Дня медичного працівника Григорій Самардак вручив нагороди обласної ради. Так, орденом «За  заслуги перед Запорізьким краєм I ступеня із занесенням його до Книги пошани Запорізької обласної ради відзначений Сергій Шаповал, перший проректор з науково-педагогічної роботи Запорізької медичної академії післядипломної освіти МОЗ України, заслужений лікар України, доктор медичних наук. Почесними грамотами Запорізької обласної ради відзначені головний лікар Бердянського районного ЦПМСД Дмитро Аксьонов, колектив міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, колектив Запорізького обласного клінічного онкологічного диспансеру та колектив Розумівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Долинського ЦМСД.

Додатково: У 2018 році бюджет Запорізької області по галузі «Охорона здоров’я» складав понад 4 млн.грн., що на 11,6% більше за попередній рік. З  майже 43 тисяч працівників, що працюють  в комунальних медичних закладах області -  8612 лікарів, 16047  -  молодших медичних працівників, 18 745 – обслуговуючого персоналу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.06.2019