Фахівці обласного центру охорони праці навчають запорізьких школярів безпечному поводженню в екстремальних ситуаціях

Напередодні літніх шкільних канікул комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради актуалізує знання з основ безпеки життєдіяльності серед учнів шкіл Запорізької області. Зокрема, сьогодні фахівці центру провели уроки безпеки для молодших школярів, а також для учнів середньої і старшої ланки Запорізького ліцею «Логос».

Як поводитись на дорозі, на дитячому майданчику, яких небезпечних місць краще уникати, як звернутись по допомогу чи самому прийти на порятунок, - всі ці теоретичні і, головне, практичні знання дітлахам надали справжні професіонали своєї справи. При цьому практичні навички учні змогли отримати і закріпити за допомоги якісних манекенів та тренажерів. 

За інформацією директора комунального підприємства «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради Римми Геворкян, з наступного тижня фахівці центру відвідають інтернатні заклади Запорізької області, аби розповісти їхнім вихованцям про правила безпечного поводження в екстремальних ситуаціях.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.05.2019