До роботи в мирних умовах повернулась чергова вахта запорізьких співробітників податкової міліції. – Облрада подякувала захисникам економічної безпеки

Сьогодні в приміщенні Головного управління ДФС у Запорізькій області урочисто зустріли офіцерів, які несли службу на територіях зони проведення операції Об’єднаних сил.

Як підкреслив в.о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, учасники чергової, 14-ї вахти, гідно захищали нашу державу та її економічні інтереси у складі управління оперативного забезпечення на території ООС.

- Співробітники державної фіскальної служби у Запорізькій області достойно відслужили на лінії розмежування та впевнено тримали економічну оборону, забезпечуючи протидію фінансуванню тероризму та незаконним збройним формуванням, - зазначив Валерій Манько.

Від громади Запорізької області відважних офіцерів податкової міліції, які добровільно висловили бажання проходити службу у спецпідрозділі, привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

- Запорізькі податківці завжди були і залишаються на передовій економічної безпеки України. І така відповідальність і бажання відстоювати економічну політику країни є дуже шанованою запоріжцями, - сказав Григорій Самардак і вручив співробітникам фіскальної служби нагороди Запорізької обласної ради. При цьому він додав:

- Нагороди – це добре, але головне, що ви повернулись живі і неушкоджені і готові повернутися до мирного життя.

За офіційними даними, з моменту створення спецпідрозділу податкової міліції впродовж 2015 – 2019 років з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 544 млн. гривень. Складено 5 тис. адміністративних протоколів щодо фактів порушення порядку переміщення товарів та здійснення господарської діяльності у зоні проведення АТО та ООС. За матеріалами спецпідрозділу податкової міліції розпочато 305 кримінальних проваджень. Упереджено переміщення готівки через лінію розмежування на суми 1,6 млн. доларів США та 147,4 млн. гривень.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
02.07.2019