До річниці створення Народної Самооборони Запорізької області активісти організації отримали Почесні грамоти Запорізької облради

Першу річницю з дня свого заснування в останній день зими відзначив окремий підрозділ «Народна Самооборона Запорізької області». Членів організації, створеної на базі Запорізького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Ніхто крім нас», із цією подією привітала перший заступник голови Запорізької облради Світлана Абдурахманова. Вона відзначила мужність і патріотизм бійців Народної Самооборони Запорізької області, які вже рік на громадських засадах здійснюють чергування на блокпостах навколо міста Запоріжжя, активно борються з проявами сепаратизму в Запорізькій області, систематично допомагають військовим у зоні АТО, проводять навчання з військових дисциплін для мешканців Запорізької області. До того ж, Народна Самооборона Запорізької області стала рекрутинговим центром для бажаючих захищати Батьківщину у складі Збройних сил України, Національної гвардії та добровольчих батальйонів.
Активістам Народної Самооборони, які регулярно здійснюють та організовують волонтерські поїздки у військові частини, що знаходяться в зоні АТО, попереджають прояви сепаратизму, забезпечують спокій у Запоріжжі, Світлана Абдурахманова вручила Почесні грамоти Запорізької обласної ради.

Дата публікації: 
28.02.2015
Запорожский Областной совет