Для підтримки і розвитку малого, середнього бізнесу

У залі готелю „Інтурист” відбулося спільне засідання ради промисловців та підприємців ЗОСППР „Потенціал” і Запорізької облфедерації роботодавців при головуванні Народного депутату України Петра Ваната. Під час засідання було розглянуте питання розвитку та держаної підтримки малого та середнього підприємництва, а також заслухано звіт голови постійної комісії Запорізької обласної ради з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Бабича. Із законопроектом „Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні” та своїм баченням поліпшення бізнесу в області ознайомив присутніх щойно обраний віце-президент ЗОСППР „Потенціал” Олександр Головко.

- Наша постійна комісія була створена на першій сесії шостого скликання 2010 року,- підтримав тему Олександр Бабич,- і вже встигла розглянути понад 1,2 тисячі питань для розвитку малого та середнього підприємництва у нашій області. Щойно прийнята нова відповідна програма на 2015-2016 роки. На сесіях облради постійно заслуховується хід виконання програми, даються рекомендації та доручення для її ефективної реалізації. Наша комісія розглянула і підготувала понад 150 листів профільних питань і три депутатські запити. Поновила також свою роботу обласна виїзна приймальня з розгляду звернень з підприємницької діяльності, на її засіданнях розглянуті питання малого бізнесу Бердянська і Токмаку, Мелітополя та Енергодара, восьми районів області. Прикметне, виїзна бригада - найефективніший інструмент роботи. Депутати допомогли підприємцям у питаннях оподаткування, розміщенні тимчасових споруд для здійснення підприємництва, благоустрою територій, видачі державних актів на земельні ділянки, сплати сільгосппідприємствами ПДВ, оформлення техдокументації на землю тощо. Для вирішення всіх питань територій комісія співпрацює зі структурними підрозділами ОДА, обласними органами міністерств і відомств України з профільних питань. Сподіваємося, що внесені нами пропозиції сприятимуть подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в Запорізькій області.

- Зараз працівники малого та середнього бізнесу активно обговорюють проект Закону, прийнятого в першому читанні, щодо розвитку малого і середнього бізнесу та його державній підтримці,- підбив підсумки розмови Петро Ванат,- і наше завдання, після цього обговорення, внести відповідні зауваження до Верховної Ради, щоб у другому читанні ці пропозиції знайшли своє відображення.

Дата публікації: 
23.01.2015