Депутати вимагають відповідального використання бюджетних коштів

Сьогодні на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету під керівництвом депутата Сергія Ткаченка обговорили питання розподілу субвенції з Державного бюджету України.

Хоча необхідного для прийняття рішень кворуму  не було, депутати Сергій Ткаченко, Василь Хвостак, Ірина Максимова, представники департаментів фінансів та економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації обговорили питання розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на території зони спостереження.

Так, між Василівським, Великобілозерським, Кам’янсько - Дніпровським районами, та Кам’янсько-Дніпровською, Благовіщенською, Водянською громадами планується розподіл 7 млн. 163 тис. грн.

Депутати наголосили на необхідності посилення контролю за реалізацією  заявлених територією проектів.

 - Ми хочемо бачити, яким чином розподілені гроші будуть використані на об’єкти, котрі будуть введені в експлуатацію вже у поточному році. Доцільно буде покласти відповідальність за ефективність і швидкість реалізації проектів на депутатів, закріплених за територіями, - прокоментував Василь Хвостак.

Втім, прийняття конкретного й остаточного рішення з цього питання депутати відтермінували до повного його вивчення й зібрання кворуму комісії, - повідомив  Сергій Ткаченко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.06.2019