Депутати розглянули проекти рішень наступної сесії

На початку засідання постійної комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу – члени комісії розглянули низку кадрових призначень керівників комунальних установ та закладів, що є об'єктами спільної власності територіальних громад області. Доповідала заступник начальника управління з питань спільної власності територіальних громад Любов Лазарєва.
На засіданні, яке проводив голова комісії Володимир Тарасов, було розглянуто 42 проекту рішень порядку денного сорок другої сесії облради. Особливу увагу депутатів привернуло питання про Комплексну програму житлового будівництва у Запорізькій області на 2015 рік.
Члени комісії розглянули річний план ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради на 12 місяців з 01.01.2015 по 31.12.2015.
Депутати уважно заслухали звіт директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергія Медвідя щодо виконання обласного бюджету за 2014 рік. Також Сергій Миколайович доповів про внесення змін до бюджетних призначень.
Крім сесійних питань, депутати розглянули низку листів, що надійшли до комісії.

Дата публікації: 
25.03.2015