Депутати проводять звітні зустрічі з мешканцями області

17 травня свій звіт перед жителями селищ Кушугум, Балабине та Малокатеринівка Запорізького району представив депутат Запорізької обласної ради Дмитро Майстро. 
 
- Підтримувати зв’язок з жителями свого виборчого округу, чути  побажання та поради людей - це і є запорукою успішної роботи депутата, - переконаний Дмитро Майстро. - За минулий рік вдалося реалізувати багато заходів з покращення соціально-економічного розвитку Запорізького району. Переконаний, що це і є результат саме плідної  співпраці з громадою та владними структурами сіл, селищ, району й області.
 
Депутат поінформував присутніх про заходи, які були реалізовані за його ініціативи та  фінансувалися коштом депутатського фонду. Так, за 2018 рік, враховуючи передусім звернення та пропозиції небайдужих жителів, керівників освітніх, культурних закладів, місцевих рад, в межах депутатського фонду було виділено кошти на  укладення тротуарної плитки на території Кушугумського дошкільного закладу «Ромашка», на проведення ремону приміщення Малокатеринівського фельдшерсько-акушерського пункту, обладнання лінгафонного кабінету у Кушугумському НВК «Інтелект», направлялися кошти на покращення матеріально-технічного забезпечення бібліотек селища Кушугум, Балабинського дошкільного закладу «Теремок», будинку культури та спорту Балабинської селищної ради та  Лежинського НВК. Також, в рамках Програми сприяння виконанню депутатських повноважень було профінасовно встановлення нових  гімнастичних комплексів та  облаштування дитячих ігрових майданчиків в смт Кушугум. В минулому році за пропозицією Дмитра Майстра та за підпримки більшості депутатів обласної ради були прийняті рішення щодо фінансування з обласного бюджету придбання контейнерів для збору твердих побутових відходів та облаштування контейнерних майданчиків на території Кушугумської селищної ради. 
 
- Сприяння розвитку освіти, культури, медицини, покращенню благоустрою територій,  захист інтересів громади, виконання доручень виборців,  вирішення, в межах наданих повноважень, проблемних питань жителів Запорізької області - це і є основний пріоритет в моїй депутатській діяльності. Буду й надалі робити все можливе для покращення життя мешканців Запорізького краю, - підбив риску Дмитро Майстро.
 
Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

 

Дата публікації: 
21.05.2019