Депутати постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства підтримали перейменування госпіталю ветеранів війни та розширення кола його пацієнтів

Напруженим було чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства під головуванням Наталії Авраменко. Депутати мали розглянути не тільки 45 питань порядку денного наступної 42-ї сесії облради, а й важливі профільні проблеми.
У засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства взяла участь перший заступник голови облради Світлана Абдурахманова.
Члени комісії поспілкувалися з усіма кандидатами, рішення про призначення яких на посади директорів та головних лікарів комунальних закладів й установ прийматиметься 9 квітня. Особливу увагу приділили кандидатурі керівника КУ «Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради.
Депутати вислухали звіт про виконання бюджету за 2014 рік і зміни до бюджетних призначень. Відзначимо, що по всіх найважливіших позиціях бюджет області виконаний майже на сто відсотків.
На засіданні обговорили перейменування КЗ «Запорізький обласний госпіталь для інвалідів Великої Вітчизняної війни» Запорізької обласної ради (пропонована назва – «Госпіталь ветеранів війни») та нову редакцію його статуту. Це не просто формальність: завдяки таким змінам розшириться коло пацієнтів госпіталю.
Серед суто профільних питань, що не виносяться на сесію облради, депутати детально зупинилися на реорганізації деяких закладів протитуберкульозної та психоневрологічної служби області. «Ми повинні, насамперед, звернутися до людей і вислухати точку зору пацієнтів та персоналу на цю реформу», - такий висновок зробили члени постійної комісії. Вони прийняли рішення створити робочі групи, які глибше вникнуть у ситуацію.
Прискіпливо проаналізували депутати закупки медикаментів лікувальними закладами області і причини зриву частини тендерів, рекомендувавши оголосити винним стягнення та попередження.

Дата публікації: 
26.03.2015