Депутати постійної комісії з питань економічного розвитку, промислової політики й інвестицій порадили чиновникам ОДА впровадити в області європейський розвиток будівництва

У Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулося засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, промислової політики й інвестицій Запорізької облради під головуванням Володимира Шамілова. Всього депутати розглянули понад 45 питань, що будуть винесені на чергову сесію облради.
А почали роботу із аналізу звіту ОДА про результати реалізації минулорічної Стратегії регіонального розвитку. Зокрема, депутатів цікавило питання подальшого фінансування об’єктів незавершеного будівництва, які повинні мати пріоритет, через високий процент виконаних робіт, та фактично «заморожені» вже по кілька років. Як виявилося, це сталося через незавершені суди, що унеможливлює їх подальше фінансування.
Про затвердження звіту про виконання облбюджету за 2014 рік депутатам розповів директор департаменту фінансів ОДА Сергій Медвідь. Він зокрема зазначив, що до загального фонду надійшло 939 млн.грн.(100,3%), приріст склав 43,4 млн.грн. Тобто, не дивлячись на скорочення виробництва, облбюджет виконано, що дозволило профінансувати всі витрати по захищених статтях: зарплатах та соцвиплатах. Тоді як казна фактично весь рік стояла і, не отримавши передоплати, підрядники навіть договори не заключали. При цьому всі борги на кінець року залишили в залишку. На сесії облради третього березня ця заборгованість була затверджена, а зараз вже закінчене її погашення. Так, цього тижня віддали кошти районам, які профінансували навіть борги 2012-2013 років.
При обговоренні комплексної програми житлового будівництва у головуючого Володимира Шамілова було запитання до директора Департаменту ЖКГ та будівництва ОДА Максима Шахова. Володимир Іванович порадив йому упровадити в області європейський розвиток будівництва. Багато запитань у членів комісії було і до заступника директора КП „Облводоканал” Дмитра Сагайдачного при погодженні інвестиційної програми цього комунального підприємства та річного плану ліцензійної діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

Дата публікації: 
27.03.2015