Депутати облради ані на день не припиняють допомоги українській армії та вимушеним переселенцям

З перших днів початку антитерористичної операції депутати Запорізької обласної ради надають систематичної допомоги бійцям української армії та співгромадянам, які вимушені переселитися з Донецької та Луганської областей. Так, депутат Юрій Реков впродовж 2014 року передавав одяг, продукти харчування та речі першої необхідності біженцям зі східного регіону, благодійну допомогу Запорізькому військовому шпиталю (комп’ютери, оргтехніку та меблі).

Депутат Володимир Тарасов збудував блокпост в селі Велика Знам`янка Кам`янсько-Дніпровського району, надав матеріальну допомогу військовослужбовцям в розмірі 100 тис. грн., передав вантажний автомобіль в зону АТО, а також продуктові набори.

Депутат Запорізької облради В’ячеслав Тищенко надав допомогу із прийняття із зон відчуження та розміщення в м. Енергодар чотирьох родин із працевлаштуванням на ВП ЗАЕС 5-ти осіб переселенців.

Депутатом Петром Гончаруком було придбано два сертифікати на суму 2 тис. грн., три бронежилети для бійців АТО та надана матеріальна допомога приблизно у 10 тис. грн..

Депутатом Миколою Євдокименком разом з колегами-депутатами, які працюють на ЗАТ «ЗАЗ» - Інною Золотаревською та Миколою Палієнко придбана автомобільна техніка (мікроавтобус ГАЗ, вантажний автомобіль КРАЗ, вантажний борт МАЗ, автобус ПАЗ, тягач з причепом), закуплено 10 тонн палива та запчастини для транспорту на 200 тис. грн.. Крім того, надана допомога у розселенні 85 біженців на території профілакторію Мелітопольського моторного заводу.

Наразі завод займається переоблаштуванням автомобілів для здійснення перевезення людей в зоні АТО.

Дата публікації: 
08.01.2015