Депутати обласної ради наполягають на посиленні контролю за виконанням будівельних робіт в КЗ «Запорізький дитячий протитуберкульозний санаторій»

Саме це нагальне питання - про стан виконання робіт в КЗ «Запорізький обласний дитячий протитуберкульозний санаторій» Запорізької облради - реконструкція будівлі дитячого протитуберкульозного санаторію, депутати обговорили в ході засідання робочої групи, яке було скликане за ініціативи депутатів облради.

В засіданні взяли участь голова робочої групи Олег Буряк, депутати Ярослав Криль, Роман Кузьменко, Ірина Максимова та Василь Хвостак. Доповідачами були запрошені в.о.головного лікаря КЗ «Запорізький обласний дитячий протитуберкульозний санаторій» ЗОР Олена Демьяненко, головний лікар - генеральний директор КУ "Запорізький обласний протитуберкульозний клінічний диспансер" ЗОР Олександр Тищенко, директор департаменту охорони здоров’я ОДА Вікторія Кліменко та представник підрядної організації.

Напередодні дитячий протитуберкульозний санаторій депутати відвідали в рамках робочої поїздки, знайомлячись з об’єктами будівництва, які реалізовуються коштом обласного бюджету. Депутати відзначили  високий рівень виконання робіт  німецькою компанією GIZ, що проводились в диспансері  та  висловили занепокоєння  щодо терміну робіт з благоустрою території.  Як виявилось, на виконання цих робіт  з обласного бюджету у поточному році передбачено фінансування в сумі 6659,791 тис грн. Наразі, рівень освоєння коштів  становить 0%.

Тож, стан речей та причинини гальмування з освоєння коштів обласного бюджету  під час наради депутати обсудили з доповідачами. Також депутати підняли на розгляд учасників наради проблемне питання щодо ремонту даху, який, як виявилось, протікає й загрожує пошкодити  проведені в приміщеннях ремонтні роботи та обладнання.

Результати засідання прокоментував голова робочої групи Олег Буряк:

- Тут питання – результат: зберегти об’єкт, перезимувати і у наступному році, щоб ми отримали прекрасний пусковий об’єкт, щоб там були діти, й отримували весь спектр медичного обслуговування. Діалог пройшов активно, висловили позиції, спробували наполягти і дати зрозуміти й головному лікарю, й керівнику департаменту охорони здоров’я ОДА, що питання взагалі-то має бути на контролі і обов’язково має бути результат. Домовилися, що в середу ми отримаємо по пунктах, що конкретно буде зроблено за ці 6,6 млн. грн., коли буде вирішено питання з дозволом на початок будівництва й освоєнням коштів. І бажано до цього часу зрозуміти підрядну організацію, яка виконуватиме роботи, щоб ми могли контролювати освоєння коштів, - підбив риску депутат обласної ради Олег Буряк.

До протоколу засідання були внесені рекомендації щодо прискорення темпів проведення будівельних робіт та освоєння бюджетних коштів по цьому та іншим об’єктам. До 01.08.2019 року депутати планують  здійснити виїзне засідання з метою проведення перевірки виконання будівельних робіт.             

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
03.06.2019