Депутати обласної ради дослухаються до думки запоріжців в питаннях закупівлі необхідного медичного обладнання

Депутати постійної комісії з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства під час сьогоднішнього робочого засідання детально розглянули звернення громадської організації «Осіб з інвалідністю «Надія на життя» щодо створення робочої групи, яка б вивчила питання заміни обладнання у відділені гемодіалізу комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради.

Нагадаємо, жителі області із нирковою недостатністю пропонують створити робочу комісію за участю депутатів профільних комісій, посадовців обласної держадміністрації, представників пацієнтської організації для аналізу доцільності повної заміни комунального обладнання на орендоване, раціональності використання коштів державного та місцевого бюджетів. Результатом роботи цієї комісії, впевнені члени ініціативної групи, повинен стати проєкт рішення обласної ради та проєкти відповідних наказів облдержадміністрації, які дозволять вирішити проблему якісного гемодіалізу в області.

Також жваве обговорення членів постійної депутатської комісії з питань охорони здоров`я, материнства та дитинства під головуванням Олени Клімченко викликало звернення громадської організації «ДІАБЕТИК» щодо реорганізації комунальної установи «Обласний клінічний ендокринологічний диспансер» Запорізької обласної ради. Позиція депутатів однозначно: перш, ніж проводити реорганізацію, профільний департамент ОДА повинен вивчити всі «за» і «проти» цього процесу.

Депутати підтримали запити комунальних закладів і установ системи охорони здоров’я щодо виділення коштів для вирішення поточних потреб в інвентаризації і виробленні необхідної документації. Також депутати облради розглянули проєкти рішень, які стосуються галузі охорони здоров’я, та рекомендували суб’єктам їх внесення доопрацювати запропоновані проєкти рішень з врахування зауважень і тільки після цього включати ці питання на розгляд сесії.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.09.2019