Чергова пряма лінія за участі депутата облради актуалізувала питання соціального захисту та дорожньої інфраструктури

В Запорізькому обласному контактному центрі  відбулась чергова пряма телефонна лінія. З мешканцями Запорізької області спілкувався депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Дмитро Майстро.

За допомогою до депутата звернулись мешканці м.Бердянськ, а також Веселівського, Кам’янсько-Дніпровського, Приазовського та Якимівського районів.

Традиційно порушувались питання соціального захисту населення та охорони здоров’я. Так, мешканка м.Бердянськ звернулась за матеріальною допомогою на лікування та попросила надати роз’яснення щодо можливої відміни груп інвалідності. А заявниця з Якимівського району просила посприяти у призначенні соціального працівника.

Проблеми сфери житлово-комунального та дорожнього господарств також не втрачають своєї актуальності. Житель м.Кам’янська-Дніпровська порушив перед Дмитром Майстро низку  питань, таких як - ремонт дороги, затоплення підвалів житлового будинку та інші.

Заявник, який проживає у Веселівському районі, висловив думку щодо реформи децентралізації та адміністративно-територіального устрою.

Депутат облради Дмитро Майстро приділив увагу кожному заявнику, уважно вислухав всі пропозиції та пообіцяв взяти їх до уваги. Окремі звернення, які потребують додаткового часу для опрацювання, будуть взяті на контроль для вжиття відповідних заходів реагування.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.12.2019