Бюджетні плани спортивних закладів області будують з прицілом на розвиток спортивної майстерності запорізької молоді

В Запорізькій обласній раді відповідально підходять до бюджетування комунальних закладів і установ на наступний рік. Так, фахівці управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату Запорізької обласної ради допомагають керівникам і бухгалтерським відділам закладів і установ максимально ефективно спланувати бюджетні витрати.

Напередодні проведені консультації з керівниками комунальних закладів та установ спортивного профілю. Вперше було заслухано й проаналізовано фінансово-господарську діяльність 13 дитячо-юнацьких спортивних шкіл та 4 фізкультурно-спортивних товариств, що отримують кошти з обласного бюджету.  

За результатами спільної роботи, кошти, передбачені і невикористані на оплату комунальних послуг в 2019 році, були перерозподілені на інші необхідні заходи. Й головне – було застосовано максимально ефективні підходи для планування бюджетних витрат у 2020 році. Завдяки такій роботі спортивні комунальні заклади Запорізької обласної ради отримають реальний шанс на розвиток і підвищення спортивної майстерності дітей і підлітків Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.10.2019