Бюджетна комісія активно працює в міжсесійний період

В міжсесійний період постійна комісія обласної ради з питань бюджету головуванням Володимира Черленюха провела 8 засідань. У роботі комісії активну участь взяли Лідія Тимченко, Віктор Холодний, Костянтин Гургура, Олександр Онишко, Інна Золотаревська та ін..
Депутати працювали над проектами розпоряджень щодо корегування обсягів доходної та видаткової частин обласного бюджету, перерозподілу обсягів міжбюджетних трансфертів між бюджетами міст і районів області, головними розпорядниками коштів обласного бюджету. За цей період постійною комісією було погоджено 11 розпоряджень. Ці проекти стосуються досить важливих питань: перерозподілу по об’єктах обсягів фінансування Програми розвитку дорожнього господарства Запорізької області, перерозподілу обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям у 2014 році, тощо.
Під час засідань депутати погодили виділення коштів з обласного бюджету на заробітну плату працівникам бюджетної сфери у вигляді додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів. Для цього були запрошені керівники окремих територій. Так, було заслухано керівників територій Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, а також Василівського, Новомиколаївського, Чернігівського, Бердянського районів.
Крім цього, протягом міжсесійного періоду було розглянуто низку додаткових питань таких, як:
- стан виконання робіт в розрізі територій області по об’єктах, які фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2014 році;
- стан освоєння коштів по об’єктах, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах;
- стан погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Облводоканал» Запорізької обласної ради.
Окремим важливим питанням було розглянуто виділення коштів з обласного бюджету додаткової дотації з Державного бюджету України для районного бюджету Куйбишевського району на утримання 61-й військового мобільного госпіталю, що зараз базується в Куйбишевському районі.
За результатами розгляду цих питань комісія рекомендувала ОДА та її структурним підрозділам вжити відповідних заходів.

Дата публікації: 
23.12.2014