Бізнес-спільнота Запорізької області підвела підсумки року (ВІДЕО)

Представники малого та середнього бізнесу Запорізької області, що входять до складу спілки бізнес-спідки «Порада», провели традиційну «Бізнес – середу». – Захід, спрямований на обмін досвідом і покращення взаємодії між товаровиробниками і надавачами послуг.

За словами співзасновника бізнес-спілки «Порада» Ірини Лех, цього разу близько десятка підприємців презентували свої нові продукти і торгові марки. В основному, це компанії харчової промисловості, металургійної галузі, туристичні та IT – компанії.

З великою увагою до проблем і перспектив запорізьких підприємців поставились перший звступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков та депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Людмила Любім, які відвідали захід.

- Запорізька обласна рада запускає низку проектів, в яких можуть реально взяти участь запорізькі підприємці – виробники товарів та послуг. Зокрема, наступного року розпочнеться масштабна реконструкція площі Фестивальної, що стане головним майданчиком для зустрічей і відпочинку жителів всього регіону. Тож, запорізьким підприємцям буде де розвернутись, - зазначив Єгор Семенков. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
24.12.2019