400 запорізьких дітей з різними вадами побували у казці завдяки комунальній установі «Театр імені Магара» Запорізької обласної ради

Творчій колектив Запорізького академічного обласного українського музично – драматичного театру ім. В.Г. Магара подарував дітям з особливими потребами; дітям, які виховуються в сім’ях інвалідів та вихованцям комунальної установи “Кіровський будинок інвалідів” Запорізької обласної ради новорічно–різдвяну музичну інтермедію “Морозко” за мотивами однойменної народної казки.
Маленьким глядачам та їх батькам надзвичайно сподобалась вистава, в якій вони брали безпосередню участь разом з майстрами сцени, перевтіленими в образи казкових героїв.
Відвідали це свято близько 400 дітей.
Громадські об’єднання, які опікуються проблемами дітей з обмеженими можливостями, зокрема, обласна організація товариства сліпих, обласне товариство батьків дітей інвалідів та інвалідів, громадська міська асоціація батьків дітей інвалідів з дитинства “Надія”, клуб дітей з особливими потребами “Джерело” та інші висловили колективу театру щиру подяку за душевну щедрість, яскраве свято, професійну майстерність, подаровані хвилини радості і піднесений настрій.

Дата публікації: 
13.01.2015