15-річні запорізькі футболісти змагались за звання переможців обласного турніру на призи легендарного Спиридона Білого

На спортивному майданчику комунального закладу «Малотокмачанська ЗОШ» с. Мала Токмачка Оріхівського району Запорізької області відбувся традиційний обласний турнір з футболу серед юнаків 2002 р. н. на призи Героя Радянського Союзу Спиридона Юхимовича Білого, присвячений Дню  Перемоги під гаслом «Вічна пам'ять героям!». Організатором змагань виступив комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради.

Захід проводився з метою:

  • вшанування пам’яті Героя СРСР С.Ю. Білого, та бойового шляху 150 Гвардійського артилерійського протитанкового Червонопрапорного, ордена Кутузова Корсунського полку, в складі якого пройшов бойовий шлях Спиридон Юхимович Білий, який отримав звання Героя Радянського Союзу за звільненн Оріхівського району;
  •  залучення різних  верств  населення до систематичних занять фізичною культурою та спортом;
  • пропаганди здорового способу життя;
  • організації активного та змістовного дозвілля;
  • популяризації футболу серед школярів;
  • активізації юнацького спорту;
  • підвищення спортивної майстерності юних футболістів.

 В турнірі взяли участь 6 команд: 2 команди від смт. Комишуваха, команда КЗ «Оріхівська ДЮСШ», команда КЗ «Новотавричеська ЗОШ», команда «Надія» Чернігівського району, Запорізької області, та команда КЗ «Малотокмачанська ЗОШ», Оріхівського району Запорізької області.

На урочистому відкритті турніру директор комунального закладу «Малотокмачанська ЗОШ» Олександр Гамов у  вітальній промові нагадав про великий подвиг українського народу у Другій Світовій війні та побажав учасникам змагань красивих перемог, цікавих ігор та спортивного везіння. Головний спеціаліст КЗ «ЗОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир  Біляєв щиро побажав усім миру і блакитного неба над головою, а учасникам змагань - міцного здоров’я і яскравих перемог.

Далі на старт вийшли учасники турніру. В результаті баталій у відбірних групах за 5-6 місце зіграли команди КЗ «Новотавричеська ЗОШ» та Комишуваха-2. Перемігши з рахунком 2:0, 5 місце зайняла команда КЗ «Новотавричеська ЗОШ».

У грі за 3-4 місце  зіграли команди КЗ «Малотокмачанська ЗОШ» та КЗ «Оріхівська ДЮСШ». Перемігши господарів майданчику  з мінімальним  рахунком 2:1, 3 місце  у турнірі посіла команда КЗ «Оріхівська ДЮСШ».                 

Фінальний матч, в якому зустрілися команди Комишуваха-1 і «Надія» Чернігівського району, з мінімальним рахунком 1:0 перемогу святкували гравці команди «Надія». Переможний гол  у ворота суперників забив Олександр Житарюк.

 Переможці та призери отримали в нагороду кубки, грамоти та медалі від комунального закладу «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради.

 Комунальний заклад «Запорізький обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловив велику подяку директору комунального закладу «Малотокмачанська ЗОШ» Олександру Гамову за співпрацю у підготовці та проведенні турніру на чудовій спортивній базі.

Дата публікації: 
05.05.2017