100 нових випадків зараження COVID-19 виявлено за добу в Запорізькій області

ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє: за останню добу в області зареєстровано 100 нових випадків захворювання на COVID-19. Летальних випадків за добу не зареєстровано, одужавших теж немає.

Всього в області зареєстровано 2503 лабораторно підтверджених випадків: 227  серед дітей та 262 серед медичних працівників.

Останнім часом значно збільшилась кількість інфікованих з невідомим місцем інфікування, що свідчить про активізацію розповсюдження інфекції.  Всього на 15.09.2020 не встановлено джерело інфекції по 1181 особам (65 за добу), інфікувалась внаслідок контакту із лабораторно підтвердженим випадком – 1255 осіб (35 – за добу), 67 захворілих прибули з-за кордону (за добу – 0).

На сьогодні вже одужали 1056 пацієнтів, зареєстровано 33 летальні випадки від COVID-19. Продовжують лікуватись – 1411, із яких 227 лікуються в стаціонарах, 1184 – на дому в режимі самоізоляції під наглядом лікарів.

Протягом минулої доби обстежено 1050 осіб, в т.ч. 1000 - на базі ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України», серед яких виявлено 100 нових випадків захворювання.

Внаслідок «заносів» COVID-19 в дорослі та дитячі колективи постійно реєструються випадки захворювання на коронавірусну інфекцію на підприємствах, в різних закладах та установах області. По всіх випадках проводиться епідеміологічне розслідування, визначається коло контактних, які спостерігаються лікарями протягом 14 діб в режимі самоізоляції, лабораторно обстежуються і тільки після закінчення медичного спостереження та отримання негативних результатів лабораторного обстеження допускаються до роботи або відвідування дитячого закладу. У всіх можливих джерелах розповсюдження інфекції в повному обсязі здійснюються дезінфекційні та необхідні протиепідемічні заходи.

ДУ «Запорізький ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, що в області відмічається погіршення епідситуації з COVID-19, що не виключає можливості віднесення її до «жовтої» зони епідемічної небезпеки найближчим часом.

Єдиним заходом профілактики є дотримання маскового режиму, соціальної дистанції та гігієни рук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
15.09.2020