Земляки серед призерів. Відбувся фінал фестивалю «Козацькі розваги - 2019»

10 серпня у Києві відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги», в якому брали участь спортсмени із Запорізької області, представники 8-ми обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

Організаторами фестивалю виступили Всеукраїнський центр ФЗН «Спорт для всіх» та міністерство молоді та спорту України. Цьогорічні ж змагання проходили ще й під патронатом федерації стронгмену України. 
Запорізьку  область представили спортсмени: Нагорняк Ярослав –                           с. Михайлівка та Покадько Сергій – с. Веселе.

Програма заходу складалась із 5 вправ: «качка», «логліфт», «суданська прогулянка», «кантування покришки» та «тяга платформи». Зазвичай такі вправи представлені у професійних програмах змагань, але спортсмени-аматори з честю долали перешкоди й демонстрували хороший результат підготовки. У підсумку команда Запорізької області посіла третє місце, друге місце зайняла Рівненська область, а  перше місце – виборола команда з Харківської області.

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» від імені всієї громади  дякує нашим богатирям за успішний виступ та популяризацію фестивалю «Козацькі розваги» на теренах Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.08.2019