«Здорова молодь – здорова нація» «оселилась» у Енергодарі

11-13 травня у  м. Енергодар продовжилась обласна спартакіада серед збірних команд міст, районів та ОТГ  під гаслом «Здорова молодь – здорова нація». Урочисте відкриття проходило в спортивному комплексі атомної  електростанції. З привітальними словами виступив заступник голови м. Енергодар Андрій Терентьєв та заступник директора комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради Світлана Макаренко.

Організаторами змагань виступили  управління молоді, фізичної культури та  спорту облдержадміністрації  та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради.

У м. Енергодар  проходили змагання з  волейболу серед чоловіків та шахів. Всього у змаганнях взяли участь  13 команд з волейболу серед чоловіків, 9 команд з шахів.

Змагання з шахів та волейболу відбулися в спортивному комплексі ЗАЕС.  У змаганнях з шахів місця розподілилися наступним чином: 1 місце – м. Мелітополь, 2 місце –  м. Енергодар, 3 місце – м. Запоріжжя.

У змаганнях з волейболу серед чоловіків кращою стала команда  м. Мелітополь, срібло виборола команда  м. Енергодар, а бронзу  - м. Бердянськ.

Переможці та призери нагороджені кубками,  медалями та  грамотами управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації.

Дата публікації: 
14.05.2018