«Завдяки нашим захисникам ми навчилися цінувати спокій і блакить мирного неба», - Володимир Подорожко

3 листопада українці відзначали День ракетних військ і артилерії. З цього приводу   у клубі військової частини А 1978 зібрався особовий склад 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

-Ми – воїни-артилеристи і це високе звання несемо з честю і гідністю! Силами артилерії виконується понад 90 відсотків вогневих завдань. Саме наш вогонь змушує противника відмовитися від своїх намірів та планів, руйнує їхні сподівання, – говорив командир 55-ї окремої артбригади «Запорізька Січ», підполковник Роман Качур. – Цьогорік наша частина виконувала складні бойові завдання і повернулася з них без втрат. Ми підняли планку бойової підготовки ракетних військ і артилерії на найвищий рівень. Наші батареї вибороли два перших місця на змаганнях Збройних Сил України. Запорізьким бійцям не було рівних у зоні проведення операції об’єднаних сил. Наші офіцери-артилеристи виховали взводи винищувачів танків, навчили їх чітко виконувати бойові задачі. Ми маємо досягнення і нам є чим пишатися. Ми рухаємося вперед – зворотного шляху немає, і ми обов’язково переможемо, бо з нами правда, Бог і Україна!

Відповідно до наказів  Міністра оборони України, Начальника Генерального Штабу, Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України,  Командувача військ оперативного командування «Схід», командира військової частини А1978 командир 55-ї окремої артбригади «Запорізька Січ» вручив ряду  військовослужбовців нагороди.

Як наголосив Володимир Подорожко, депутатський корпус Запорізької обласної ради завжди підтримував і продовжує підтримувати захисників, допомагає вирішувати їхні проблеми. Володимир Володимирович від імені голови облради Григорія Самардака і всього депутатського корпусу подякував військовослужбовцям за те, що вони зі зброєю в руках захищають кожного з нас, на сході боронять нашу незалежність, забезпечують нашим дітям, мамам, сестрам і братам життя і працю під мирним запорізьким небом.

-Ваша робота – це спокій наших громадян,  впевненість запоріжців у тому, що ви можете захистити нашу державу, - звернувся до військовослужбовців керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. – Славна історія нашої 55-ї окремої артилерійської бригади налічує багато років і численних заслуг, які підтверджені високими державними нагородами особового складу. Та не було б цієї слави без тих хлопців, які здобули її ціною власного життя. Дійсно, тридцять три військовослужбовця загинули у боях і вписали свій подвиг у книгу історії Запоріжжя й України кров’ю і власним життям. Наш святий обов’язок – вічно пам’ятати цей подвиг і імена Героїв, підтримувати їхні родини.

Окремі слова подяки Володимир Володимирович виголосив янголам-охоронцям захисників – волонтерам, які із воїнами з перших днів війни. А також рідним і близьким воїнів – за виховання справжніх патріотів й підтримку та продовження славних традицій легендарної «55-ки».

Після слів привітань і найщиріших побажань Володимир Подрожко вручив військовослужбовцям нагороди. Так, за особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності держави, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку та з нагоди Дня ракетних військ і артилерії Почесною грамотою Запорізької обласної ради нагороджено командира гармати другої гаубичної артилерійської батареї першого гаубичного артилерійського дивізіону військової частини А1978, сержанта Олександра Березняка і подяками голови Запорізької обласної ради - головного сержанта-командира гармати п’ятої гарматної артилерійської батареї другого гарматного артилерійського дивізіону військової частини А1978, старшого сержанта Олексія Казакова та номера обслуги третьої артилерійської батареї першого гарматного артилерійського дивізіону військової частини А1978, молодшого сержанта Віктора Хоменка.

Естафету вітань продовжили представники органів влади області й міста, представники військових формувань та громадських організацій Запоріжжя. А заключним акордом свята стала концертна програма. Діти зі сцени у піснях і побажаннях зичили, щоб якнайскоріше над українською землею стихли постріли й запанував мир.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.11.2018