Запорізький обласний військовий комісаріат відзначив 79-ту річницю

З цієї нагоди у приміщенні облвійськкомату зібралися нині діючі військовослужбовці, ветерани, працівники формування. Їх із черговою річницею привітали поважні гості, у тому числі й керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Ця річниця – це свято, яке поєднує історію і сучасність. Це свідчення заслуг та оцінка ратної праці багатьох поколінь професіоналів, їх ролі у забезпеченні обороноздатності нашої області й Батьківщини. До того ж, у світлі свята Дня Перемоги, яке ми щойно відзначили, ваша річниця особливо значима.  Адже й ваш підрозділ вніс значний внесок у перемогу над нацизмом, - підкреслив Володимир Подорожко.

Так, після проведення планової мобілізації військові комісаріати продовжували виконувати заходи, спрямовані на задоволення потреб Збройних Сил у людських, транспортних та інших ресурсах на воєнний час.

Значний обсяг  поставлених завдань співробітники облвійськкомату, районних військкоматів області виконали під час проведення планової евакуації населення, промислових підприємств і матеріальних цінностей. Протягом липня-вересня 1941 року багато військовослужбовців військкоматів були направлені у діючу армію  та самовіддано захищали свою Батьківщину  на фронтах  Другої світової війни.

- І сьогодні, продовжуючи славні бойові традиції, ваш колектив з честю та гідністю виконує поставлені задачі, демонструє професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов’язку. На вас покладені дуже відповідальні завдання. Зокрема, із допомоги у соціальному захисті військовослужбовців і воїнів АТО. Сподіваюсь, Запорізький обласний військовий комісаріат і Запорізька обласна рада, інші органи місцевого самоврядування й надалі матимуть ефективну взаємодію, яка полегшуватиме мирне життя наших захисників, - додав Володимир Подорожко і вручив грамоти Запорізької обласної ради кращим із кращих працівникам облвійськкомату.

Також до привітань і побажань приєднався депутат обласної ради, ректор Запорізького Національного технічного університету Сергій Бєліков, який наголосив на необхідності збереження традицій облвійськкомату і запевнив, що молодь сьогодні виховують на засадах патріотизму і гідного прикладу, щоб юнаки і дівчата згодом змогли взяти естафету захисту Батьківщини у свої руки.

Дата публікації: 
11.05.2018