Запорізький «Дивосвіт» проявив таланти країн світу

Мистецтво об’єднало майже 1500 дітей та юнаків з різних країн світу на Х міжнародному фестивалі «Дивосвіт», який пройшов у Запоріжжі.

За словами організаторів, у фестивалі взяли участь неповторні та унікальні особистості.

- У цій залі знаходяться найкращі серед найкращих творчих  колективів з усієї України. Учасники  проявили свою майстерність та гідно представили тренерів та свої колективи. Дякуємо вам, вашим тренерам та батькам за те, що радуєте оточуючих власним талантом, - сказали організатори заходу Анна Булах та Вікторія Меренкова.

Перший заступник голови облради Єгор Семенков, який привітав юних зірок фестивалю, зауважив, що стіни  обласного театру імені Магара наповнені талановитою молоддю – учасниками гала-концерту «Дивосвіту».

- Кожен з виступаючих вже переможець, адже ви вирішили займатися творчістю та вийшли на сцену. Творчий шлях – це не один фестиваль, а безліч конкурсів, змагань та фестивалів, й тільки так людина зростає як професіонал. Виступи на сцені, постійні тренування – це те, що назавжди залишиться з вами й стане у нагоді по життю, – сказав Єгор Семенков.

Перший заступник голови облради виказав окрему подяку батькам, які підтримали дітей на творчому шляху. Він запевнив, що обласна рада завжди піддержує починання, спрямовані на розвиток дітей, й, зокрема, для становлення громадянського суспільства важливо, що подібні починання ініціює громадська організація. Єгор Семенков відзначив почесними грамотами Запорізької обласної ради організаторів фестивалю - громадську організацію «Центр Світ очима дітей» Ганну Булах та Вікторію Меренкову.

Дата публікації: 
12.11.2017