Запорізьку молодь запрошують взяти участь у конкурсі соціальної реклами

Молодих людей, які небайдужі до соціальних проблем та можуть запропонувати цікаві ідеї, запрошують взяти участь у конкурсі соціальної реклами «Тобі обирати».

Організатори конкурсу - КУ «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради та Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Соціальна реклама допомагає моральному розвитку молоді, сприяє громадянському вихованню та популяризує моделі соціально активної здорової поведінки, формує свідоме та дбайливе ставлення до суспільства й навколишнього середовища, – переконані організатори заходу.

Тематику конкурсних робіт обрали за двома знаковими для соціальної реклами напрямами: залучення до здорового способу життя та волонтерська діяльність. За форматом це може бути відеореклама чи зображення для сітілайту чи буклету.  

Кінцевий строк подачі конкурсних робіт – 23 вересня 2018 року. Переможців визначать уже на початку жовтня. Вони отримають дипломи та призи. Найкращі ж роботи зможуть побачити всі мешканці області.

Детальну інформацію про конкурс соціальної реклами «Тобі обирати» можна знайти на сторінці Запорізького обласного центру молоді у Фейсбук  або в центрі молоді за адресою: м. Запоріжжя, вул. Патріотична, буд. 49 чи  за телефоном (061) 233 61 78.

 

Дата публікації: 
13.09.2018