Запорізькі вогнетривники отримали від Запорізької обласної ради визнання виробничих досягнень і гарячі привітання з Днем металурга

Беззаперечний лідер вогнетривної промисловості регіону – ПрАТ «Запоріжвогнетрив» - приймав вітання з Днем металурга від Запорізької обласної ради. Співробітників підприємства, які зібрались в будинку культури, і тих, хто працює в цехах навіть у свята, привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- «Запоріжвогнетрив» - це оплот економіки не тільки Запоріжжя і Запорізької області. Це – стабільна заробітна плата співробітників, значні відрахування до бюджетів всіх рівнів і гарант розвитку Запоріжжя, як промислової столиці України, - сказав Володимир Подорожко і подякував адміністрації підприємства за увагу до ветеранів, які віддали «Запоріжвогнетриву» десятки років. Він також відзначив, що «Запоріжвогнетрив» дає путівку в життя молодим спеціалістам.

- Ця інвестиція дасть результати в недалекому майбутньому, адже запорізька молодь генерує нові ідеї, які націлені на запровадження сучасних виробничих технологій, - підкреслив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

Генеральний директор ПрАТ «Запоріжвогнетрив» Віктор Бусько, вітаючи колег із святом, відзначив, що «Запоріжвогнетрив» - одне з перших підприємств на промисловому майданчику Запоріжжя, яке видало на гора першу продукцію в 1933 році, сьогодні є лідером із впровадження нових технологічних рішень.

- Запорізькі вогнетривники достойно підійшли до святкування Дня металурга: ми збільшуємо штат, підвищуємо заробітну плату, розширюємо лінійку нашої продукції, поглиблюємо співпрацю із українськими та зарубіжними партнерами. Все це можливе завдяки труду кожного запоріжця, який працює на «Запоріжвогнетриві», - сказав Віктор Бусько.

Найкращі з них отримали нагороди Запорізької обласної ради, Запорізької ОДА, від міської і районної влади Запоріжжя. Від імені керівників і депутатів Запорізької обласної ради Володимир Подорожко побажав запорізьким вогнетривникам успішної праці і гарного відпочинку, здоров`я і натхнення.

Святкової атмосфери заходу надав концерт, який складався із запальних танців та ексклюзивних номерів.

Дата публікації: 
14.07.2017