Запорізькі стронгмени стали п’ятими у «Козацьких розвагах-2018»

5-7 липня в Чернігові проходив традиційний фестиваль чоловічої сили «Козацькі розваги-2018». У змаганнях взяли участь команди з восьми областей України, в тому числі спортсмени із Запорізької області.

Нашу команду представляли велетні з Михайлівки - Ярослав Нагорняк та  Олег Кашніков. Спортсменів підтримав КЗ Запорізький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької облради. Усі учасники фестивалю отримали футболки, в яких потім виступали на змаганнях, кружки, медалі та дипломи про участь від ВЦФЗН «Спорт для всіх».

Учасники відзначали, що цього року програма змагань стала складнішою. Запорізькі спортсмени продемонстрували хорошу витривалість та спортивну майстерність, хоча й посіли у підсумку лише 5-те місце.

Третє місце в запеклій боротьбі виборола команда з Чернігівської області. Друге - Харківська область. А переможцями стали хлопці з Волинської  області.

Цікаво, що в рамках заходу Президент федерації стронгмену, Чемпіон світу до 110 кг за версією WSF, переможець престижного міжнародного турніру зі стронгмену World Record Brakers України Сергій Конюшок та Заслужений майстер спорту України, триразовий Чемпіон світу в команді Олександр Пеканов провели для усіх охочих показові виступи, що також привернуло додаткову увагу глядачів та небайдужих до спорту людей до фестивалю «Козацькі розваги» й до видовищного спортивного напрямку.