Запорізькі освітяни відзначають професійне свято у науковій спільноті

З нагоди Дня вчителя заступник голови обласної ради Владислав Марченко відвідав Хортицьку національну навчально-реабілітаційну академію та школу-інтернат №7  й долучився до освітніх заходів.

Приміром, у Хортицькій  реабілітаційній академії сьогодні відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми ортопедагогіки, ортопсихології та реабілітології». Ректор академії Валентина Нечипоренко привітала учасників конференції з початком роботи заходу та професійним святом.

- Колеги, ми знаємо, що віддаємо кожній дитині, з якою перетинаються шляхи, частинку свого таланту і нехай наше серце стає ще більшим від цього! Ви формуєте людські душі, особистість, майбутнє нашої країни. Бажаю здоров’я, натхнення, творчих успіхів, креативу, й, найголовніше, щоб нас цінили, - побажала Валентина Нечипоренко.

Депутатка Запорізької обласної ради Тетяна Ковиліна, яка також взяла участь у конференції, привітала освітян з професійним святом. Відкриття конференції прикрасили творчі номери вихованців закладу.

В КЗ «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7» ЗОР діти привітали своїх педагогів та вихователів концертною програмою у власному виконанні. Директор інтернату Віктор Тлєуш побажав колегам лише позитивних реорганізацій.

- Вдячне та поважне ставлення наших дітей до нас та нашої праці – найкращий подарунок, найкраща дяка та найвірніший показник, що ми все робимо правильно, - сказав Віктор Тлєуш.

Владислав Марченко зауважив, що вчитель – це не просто фах, вчитель – це покликання.

- Усвідомлення вагомості фаху вчителя та його внеску в долю дитини приходить згодом, коли ти дорослішаєш. Вчителі віддають свої знання, уміння, свій час, щоб виховати Особистостей. Закликаю вас, діти, поважати вчителів, їх працю. Дякую колективам наших освітніх закладів за працю. Бажаю здоров’я, порозуміння, терпіння, натхнення та отримувати задоволення від роботи! Нехай все у вас буде добре, - побажав працівникам освітньої галузі Владислав Марченко.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
04.10.2019