Запорізька облрада відзначила військовослужбовців з нагоди професійного свята

До 27 річниці Дня Збройних сил України у 55-ій окремій артилерійської бригаді «Запорізька Січ» відбулося урочисте відзначення членів особового складу представниками обласної влади.

Очільник бригади підполковник Роман Качур наголосив, що бригаді довелося виконувати професійний обов’язок щодо збереження недоторканості держави.

- Підрозділи бригади з перших днів беруть участь в збройному конфлікті, який проходить на території Луганської та Донецької областей. На Збройні сили покладається завдання щодо збереження територіальної цілісності та недоторканості від зовнішнього агресора. І зараз ми також проявляємо себе стійко та мужньо, виконуючи в повному обсязі бойові завдання. Загартовані бойовими діями, ми розуміємо, що треба робити, щоб досягти перемоги, чого варте життя кожного військовослужбовця, яка відповідальність і ціна за виконання бойових завдань підрозділом або військовою частиною. Та ми знаємо, кого ми оберігаємо, хто вірить в нас та заради кого наші успіхи, - сказав Роман Качур. – Товариші! Бажаю кожному з вас натхнення, везіння, витривалості, добробуту та злагоди вашим сім’ям. Не маю сумнівів щодо професійності та готовності кожного з вас у будь-який час встати на захист нашої держави. Впевнений, що успіх і перемога будуть за нами.

Від депутатського корпусу та голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака військовослужбовців привітав із прийдешнім професійним святом  керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Протягом існування української державності на Збройні сили України завжди покладалися високі обов’язки. І сьогодні, в непростий для України час, ви виконуєте поставлені бойові завдання. Саме ви сьогодні відбудовуєте мир та добробут в Україні, ви захистили нас та наші сім’ї, ви здобуваєте майбутню перемогу. Завжди гордістю української армії був воїн – патріот, людина честі та слова, яким усі ви, без сумніву, є. Дякую кожному з вас від мешканців та громади Запорізької області за те, що ви зберігаєте спокій та мир на нашій землі, даєте можливість виховувати дітей під мирним небом, бути з дружинами, забезпечувати батьків. Запевняю і в подальшій підтримці обласною владою, адже ми розуміємо спільну відповідальність перед мешканцями Запорізької області, всіма громадянами України за те, що ми маємо забезпечити мир та спокій у нашій державі, - зазначив Володимир Подорожко та побажав військовослужбовцям миру, добробуту, затишку, благополуччя та віри в те, що невдовзі в Україні запанує довгоочікуваний мир.

Під час заходу відзнаки державного, обласного рівнів, чергові звання отримали представники «Запорізької Січі», також відбулося нагородження у підрозділах військової частини.

Голова ветеранської організації 55-ої окремої артбригади «Запорізька Січ», полковник у відставці Віктор Стаднік звернувся до артбригади:

- У вашому строю присутні герої і це – чудово! 55-ту окрему артбригаду знає багато хто, зокрема, й на «тій» стороні і там – знають і бояться. І вірно роблять, що бояться. Допоки є такі бригади у нашій країні, є такі воїни, ворог не буде топтати нашу землю, диктувати, як нам жити, з ким товаришувати. Від усього ветеранського складу вітаю зі святом та бажаю щастя!

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
04.12.2018