Запорізька облрада покращуватиме спортивну інфраструктуру задля інтересів молоді

Під час круглого столу на тему: «Популяризація та розвиток боксу в Запорізькій області. Досягнення та проблеми», на якому виступав заступник голови облради, віце-президент міської федерації з боксу Владислав Марченко, обговорили розвиток боксу в області та відзначили кращих спортсменів та тренерів регіону.

Заступник голови облради зауважив, що обласна рада підтримує спортсменів області, виділяючи кошти з обласного бюджету. Але для проведення тих заходів, яких вимагають спортсмени і час, необхідні зміни до програми розвитку спорту в регіоні.

- Ми постійно спілкуємось з профільним управлінням облдержадміністрації стосовно необхідності враховувати реальні потреби спортсменів в програмах, які затверджують депутати облради. З програм, які спрямовані на розвиток молоді, не мають «знімати» фінансування. Молодь, яка нічим не займається, - втрачена молодь. Додаткова підтримка спортсменів минулого року стала можливою частково завдяки депутатському фонду, адже це стало можливістю направити частину коштів на нагальні потреби. Та це не вирішує проблему фінансування галузі на постійній основі. Який я бачу вихід? Давайте зберемось робочою групою, розробимо конкретні заходи, необхідні спортсменам та тренерам, та винесемо ці зміни на розгляд депутатам на сесію, - запропонував Владислав Марченко.

На переконання Владислава Марченка, за умови розробки реальних дієвих кроків, депутати облради можуть вишукати додаткові кошти на розвиток боксу.

Керівник Запорізької школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля висловив позицію, що Школа стала місцем, де хлопці можуть розвивати свою спортивну майстерність. Також він додав, що у Запоріжжі з’явився жіночий бокс, який почав показувати грані результати. Однак, до проведення тренувань та змагань на рівні «добре» Запоріжжю треба ще багато працювати.

Від спортсменів виступив Дмитро Замотаєв, який відзначив, що за останні роки підтримка покращилась.

- Якщо ми бажаємо бачити системний результат, ми маємо відпрацювати питання інфраструктури. Необхідно обговорити й місце, базу для спортивних тренувань та змагань. Це вже буде системний крок. Запоріжжя може мати власний Центр Олімпійської підготовки, - сказав Владислав Марченко та зауважив, що ці та інші питання мають бути обговорені робочою групою для розробки комплексного рішення щодо розвитку боксу в Запорізькій області.

 

Дата публікації: 
10.05.2018