Запорізька область відзначає День Збройних сил України

День Збройних сил став особливим святом для всіх жителів Запорізької області. Від всієї запорізької громади військовослужбовців, які стоять на кордонах нашої країни, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко привітав співробітників Запорізького обласного військового комісаріату.

- Ви, як військові, розумієте, що сьогодні вкрай необхідне розуміння ситуації і максимальна концентрація зусиль всіх нас для збереження миру на території країни. Кожен з нас хоче піклуватись про батьків, водити дітей до дитячих садочків і шкіл, вирощувати зерно, виробляти метал в мирній Україні. Вірю, що українці – народ-переможець, - сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і подякував військовослужбовцям за службу, за вірність присязі.

Учасники уроку Миру в Запорізькому обласному військовому комісаріаті вшанували пам'ять 146-ти запорізьких військовослужбовців, які загинули під час бойових дій на Сході України з 2014 року. Тим, хто проявив себе справжнім професіоналом і продовжує стояти на варті миру, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков вручив відзнаки Запорізької обласної ради.

Військовий комісар Запорізького обласного військового комісаріату Юрій Трофименко назвав комісаріат серцем системи Збройних Сил регіону, адже постачає не тільки професійні кадри, а й є двигуном патріотичного виховання і духу військовослужбовців.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
06.12.2018