Запорізька обласна рада завдячила запорізьких волонтерів за їхню надскладну місію

На базі комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради планують створити Zaporizhzіa Volunteer Нub – спілку, яка допомагатиме розвивати волонтерський рух в регіоні. Про це повідомила директор центру молоді Інна Скороходова під час святкування Міжнародного дня волонтера Zaporizhzіa Volunteer Awards. Масштабне свято   людей, які роблять добрі справи на користь всьому суспільству, зібрало понад 100 учасників. 60 з них компетентне журі визнало переможцями в різних номінаціях, в тому числі, за роботу з учасниками АТО та військовослужбовцями, з дітьми та літніми людьми.

Сертифікати, книжки волонтера та подарунки тим, хто дарує тепло і надію іншим, вручив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. Зауваживши, що спілкування із людьми, які рятують інших – безцінне, Володимир Подорожко сказав:

- Не важливо, хто ми, які посади обіймаємо. Важливо те, чи допомагаємо ми іншим, чи маємо час і бажання ділитись своєю увагою. Запорізькі волонтери – приклад турботи, любові і милосердя.

Директор комунальної установи «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради Інна Скороходова поділилась планами на наступний рік: враховуючи європейський досвід, центр бере на себе місію створити ID-картку волонтера, яка допоможе вдосконалити роботу з базою волонтерів. В тому числі, надати найбільш активним волонтерам можливість отримувати бонуси від своєї діяльності.

Молоді волонтери з усієї Запорізької області впродовж свята Zaporizhzіa Volunteer Awards радо поспілкувались одне з одним і з представниками Запорізької обласної ради, які запевнили їх у своїй підтримці.  

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.12.2018