Запорізька обласна рада вшанувала високою нагородою легенду спорту

Греко-римська боротьба у Запоріжжі має свою грандіозну історію, яку творили і продовжують творити люди, віддані спорту і рідному краю. Саме такі люди, які віддали його величності спорту десятиліття свого життя і досягнули перемог у різноманітних змаганнях, зібралися у школі вищої спортивної майстерності. Це – представники греко-римської боротьби, ветерани спорту. До них зі словами вітань і подяки за продовження спортивної слави Запоріжжя звернувся керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- Ви люди, які здобували спортивну славу нашому краю і престиж такого виду спорту, як греко-римська боротьба, - говорив Володимир Володимирович. – І сьогодні ви на власному прикладі показуєте молоді, як треба любити спорт, жити у здоровому тілі й дусі, бути справжньою родиною, підтримкою один одного…

Подякувавши спортсменам за внесок у розвиток фізичної культури і спорту Запорізького краю, Володимир Подорожко за дорученням голови облради Григорія Самардака вручив Орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» справжній легенді українського спорту – заслуженому тренеру Україні, борцю, який виховав цілу плеяду відомих на весь світ чемпіонів і просто гідних людей – Лаврентію Майламяну.

- На Лаврентія Швамоновича рівняється багато поколінь спортсменів, і ми пишаємося нашим славним земляком! – зазначили спортсмени, які зібралися в залі.

А Володимир Подорожко додав, що Запорізька обласна рада завжди підтримувала і продовжує підтримувати спорт. Адже саме спорт гартує повноцінну особистість, відводить молодь від впливу вулиці  й виховує здорове покоління.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
07.11.2018