Запорізька обласна рада була й залишається надійним партнером обласної клінічної лікарні

70 років з дня заснування комунальна установа «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради відзначила привітаннями від влади області та міста, профспілкової організації, нагородженням почесними відзнаками співробітників та святковим концертом, який влаштували солісти та колективи обласної філармонії.

Головний лікар обласної клінічної лікарні, заслужений лікар України, кандидат медичних наук Ігор Шишка, який на третьому курсі університету розпочав співпрацювати з відділеннями лікарні на базі роботи гуртків, поділився, чим для нього та всіх є лікарня:

- Наша лікарня – це концентрація інтелекту, компетенції, успіху, всіх емоцій, які можуть бути в нашій професії. Не перерахувати всіх видатних працівників, професійні надбання лікарні за 70 років. Вважаю, що все стало можливим завдяки гармонійному поєднанню нової думки та досвіду співробітників. Нам вдалося сформувати такий колектив і такі результати роботи, які сьогодні навіть неможливо роз’єднати між обласною клінічною лікарнею та медичним університетом, академією післядипломної освіти. Ми – єдиний колектив, єдина команда, яка кожен день, секунда-в-секунду, робимо те, що є нашим лозунгом: «Ми повертаємо якість життя». Ми є взірцем і прикладом для багатьох. Вдячний обласній владі за підтримку та постійну допомогу лікарні. Бажаю колективу здоров’я і мудрості.  

Передову лікарню області від депутатського корпусу обласної ради привітав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

- Депутатський корпус за три роки нашої каденції не мав сумнівів щодо необхідності фінансування розвитку лікарні, адже 1780 співробітників покращують здоров’я та рятують життя запоріжців. Ми маємо намір й надалі робити все можливе для підняття лікарні на європейський рівень, для отримання фахівцями кваліфікації та досвіду для праці на сучасному обладнанні. Бажаю медичним працівникам знаходити себе професійно у роботі у лікарні, адже ваші серця, розум, знання необхідні тут, - сказав перший заступник голови облради.

Розділити із колективом ЗОКЛ свято 70-річчя прийшли також заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, депутати Запорізької облради Світлана Абдурахманова, Наталія Авраменко, Едуард Гугнін, Володимир Шинкаренко та інші.

Єгор Семенков побажав колективу лікарні стабільності, підвищення заробітних плат, розвитку, придбання необхідного медичного обладнання для впровадження на базі Запорізької обласної клінічної лікарні передових європейських практик.

Нагадаємо, минулого року на капітальний ремонт водолікувального блоку відділення реабілітації Запорізької обласної клінічної лікарні з обласного бюджету було спрямовано 1,2 млн. грн.., 2,6 млн грн. – на закупівлю апаратів штучної вентиляції легенів, придбано дизельгенератор для безперебійного електроживлення.

На утримання обласної клінічної лікарні цього року депутати передбачили 24,3 млн грн.. За ці кошти лікарня отримала змогу придбати надсучасне ендоскопічне обладнання, лазерну установку, набір інструментів "Мотор-Січ" для імплантації ендопротезів, розробити проектно-кошторисну документацію для проведення масштабних будівельних і ремонтних робіт в майбутньому.

Завідувач ендоскопічного відділення Олександр Денисенко, який став Заслуженим лікарем України, виказав слава вдячності батькам-лікарям, родині за кохання та розуміння, колективу – за дружність та легкість співпраці, керівництву – за підтримку у впровадженні ідей. На переконання Олександра Денисенка, у відзнаці його заслуга – лише частина, тільки завдяки однодумцям це стало можливим.

Медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагороджено головного лікаря обласної клінічної лікарні з 1975 по 1991 роки Євгена Короленка. Він розповів, що слідкує за новинами лікарні та відчуває радість і гордість за впровадження нових методик, роботі колег на новому обладнанні, їх професійному зростанню.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
04.12.2018