Запорізька обласна філармонія зібрала на унікальне новорічне шоу сім тисяч глядачів

З 23 грудня 2017 року по 8 січня 2018 року у комунальному закладі «Запорізька обласна філармонія» пройшов феєричний каскад новорічних шоу-програм «НепроГав: Новорічні пригоди» з інтерактивним, динамічним та інтригуючим сюжетом, драйвовою музикою, професійним вокалом,  запальними танцями та веселими іграми-забавами для дітей.

Створена з великою любов'ю не тільки для дітей, але й для дорослих святкова програма подарувала справжню магію новорічних свят. Усього проведено 21 захід, які відвідали майже сім тисяч глядачів.

На безоплатній основі новорічні заходи  мали можливість відвідати дві тисячі глядачів. Особлива увага приділялась дітям та членам сімей військовослужбовців, учасникам АТО військової частини 3029 Національної гвардії України, військової частини А2176 військової служби правопорядку у Збройних силах України, Запорізького обласного військового комісаріату, громадської організації «Товариство ветеранів АТО Запоріжжя».

Раділи святу діти із сімей вимушених переселенців, малозабезпечених, багатодітних родин, діти-сироти, діти-інваліди. Були задоволені прохання Благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» й Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко».

У фантастичні пригоди  діти поринули разом із улюбленими казковими героями – Дідом Морозом, Снігуронькою, Ельзою, Олафом, Машою, Ведмедиком, Агентом 00Rex та іншими.  

Усіх без винятку порадували спецефекти величезного світлодіодного екрану, на якому проходили дивовижні перетворення, ілюзії, змінювались несподівано-яскраві декорації, казкові сюжети. Варто відзначити, що і яскраві постановки, і декорації, і якісні костюми – це все справа рук працівників Запорізької обласної філармонії!

Біля справжньої красуні-ялинки дітей розважали ростові ляльки та інтерактивні ігри, а яскраві вогники, запальна музика та хоровод з Дідом Морозом та Снігуронькою створили атмосферу неповторного новорічного свята.

Дата публікації: 
12.01.2018